هزینه هر ورودی به هر کامپیوتر تنها 15 دلار است. هزینه ورودی

مجموعه عکسها را می توان وارد کرد.
هزینه ورودی تلفن همراه 2 دلار است.
از نظر تعداد محدودودیتی برای گروهها و دستگاه ها وجود ندارد.

اهدای جوایز.

تمام جوایز از طریق بهترین روشهای پرداختی بین المللی پرداخت می شود. به یاد داشته باشید، این مربوط به دوربین نیست، این مربوط به عکاس نیست، در مورد موضوع نیست، در مورد لحظه ای است، آن را ضبط کن! فکر کن! ارسال کن

موارد ارسالی شامل:
نام، آدرس ایمیل، عنوان مسابقه (ها) که در آن شرکت کرده اید. اگر ترجیح می دهید، میتوانید برای ثبت لحظات هنری خود از زبان مادری خود استفاده کنید.

تمام مسابقات ما به تمام زبان ها در تمام سنین، تمام ملیت ها، افکار و اندیشه ها آزاد است. همانطور که زندگی در اطراف ما جران دارد آن را ثنب و ارائه کنید! ما شکارچیان بی رحم رویدادهای شهری و روستایی هستیم، هدایای ما خاطرات دیجیتالی با ارزش و شاهکارهای طبیعی هستند.!

چالشها
در این رقابت شما از سه راه برای تحت تاثیر قرار دادن مورد قضاوت قرار خواهید گرفت.

ببین، به ما کمک کن تا ببینیم
1) ما خواهان دیدن روابط، زیبایی طبیعی، انرژی غیرقابل انکار، جریان زندگی، دنیای ماکرو، روح خالصانه و یا واقعیت راستین این جهان هستیم که از هنر شما برای ما ارائه می شود.
حس کن، به ما کمک کن تا حس کنیم.
2) ما می خواهیم احساس کنیم قلبمان مثل باران به یک پنجره زمستانی ارادت داشته و به عنوان عکاسان و هنرمندان همکار، ما می خواهیم تحسین برانگیز باشد، همانطور که لحظه ای را که می خواهید برای همیشه، آن را یک لحظه ثبت کنید، توضیح دهید. به ما بگویید چرا این تصویر باید بخشی از مجموعه ای از هنربی بدیل باشد که به دیگران القا می کند و این که چگونه همه پیامدهای گسترده ای را که “هرگز یادگیری انسان ها بر روی این زمین همیشه جاودانگی را نشان نمی دهد” نشان می دهد.
بشنو، با ما حرف بزن
3) ما می خواهیم صدای تنفس بین لب های پر تلاتم نسیم را بشنویم، یا به خاطر خنده و یا درد و رنج، همان طور که شما مستقیما به احساسات ما، با اشتیاق به یک شعله قدیمی، می نگرید. ما هماهنگ سازی لحظه، دوربین و محیط را صدا می کنیم. این شانس عالی برای تحت تاثیر قرار دادن جهان با مهارت های عکاسی خود و حتی اگر یک عکس به ندرت نشان می دهد آنچه را که شما با 600 مگا پیکسل چشم خود را دیدم. ما به کلمات شما نیاز داریم تا یک پنجره ایجاد کنیم رو به دنیا که ما را قادر می سازد به همان اندازه که فکر می کنید بیاندیشیم. برای دیدن آنچه که شما بر آن اصرار ورزیدیدو آن را لمس کردید و گوش کنید، همانطور کهوجود دارد.

داوری
داورها در انتظار برای تحت تاثیر قرار گرفتن هستند، داوران ما انسان هستند. بنابراین ما روزی فوق العاده ای را انتظار می کشیم، ما بی صبرانه در انتظار دریافت آثار ارسالی شما هستیم.

هدف ما
هدف ما ارائه مسابقات عکس است که مرزها را را در بر نمی گیرد و کیفیت تجهیزات عکاسی شما را داوری نمیکند، و یا کیفیت پس زمینه عکس شما را مورد تحلیل قرار نمی دهد.
ما دوست داریم بر گرمای قلب، الهام بخشی ، تصاویر طبیعی، تصاویری که ما را فکر و درک وا می دارند تمرکز کنیم، این که بخشی از این ساختار بسیار جادویی و جسمی و دنیای پر حرارت است.
ما می خواهیم عکس هایی را ببینیم که حقیقت را به ما الهام می کنند. و ما را تهییج می کند که دوربین خود را آماده کنیم و آن لحضه را ثبت کنیم. را خارج می کند و این جاذبه الهام بخشی طبیعت است. لحظه هایی که ما را میخواهند با آن تماس بگیریم و بگویند “به خوبی انجام شده”، تصویر شما صدایی فراگیر دارد.
ما می خواهیم آنها را در کتاب های زیبا چاپ کرده و آنها را به شما بازگردانیم، بنابراین اوج آرامش هنر بی بدیل شما همیشه روی میز قهوه آرام نشسته است.
بنابراین بخشی از چیزی است که شما را القا می کند تا خودتان را تحریک کنید، گذشته تبدیل شدن به یک “من می خواهم به” تبدیل شدن به “من هستم”
اگر شما این صفحه را مشاهده می کنید و می بینید که زبان مادری شما نیست و شما علاقه مند به ترجمه آن هستید، لطفا با ما تماس بگیرید، ما خوشحال خواهیم شد که روشهای پیشنهادی شما را با شما در میان بگذاریم، هدف ما این است که این رقابت عکاسی به هر زبان ممکن ارائه شود، ما بر این باوریم که ارتباطات بین المللی از طریق هنر، منابع بی انتهایی است و
ما برای حمایت از جامعه جهانی نیاز به تغییر در آن هستیم.